14:40

З 18 по 20 червня у м. Одеса за сприяння Міністерства соціальної політики України та Світового банку відбувся другий семінар-тренінг для 40 пілотних ОТГ «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ», де було розглянуто актуальні питання соціального захисту та захисту прав дітей в громаді в умовах децентралізації, кращі практики організації взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, захисту дітей, що опинились в СЖО, багато інших супутніх питань, підведено підсумки та проговорено наступні кроки на шляху до досягнення мети. Бути зрозумілішими представникам різних країн допомагали професійні перекладачі бюро перекладів «РАМЗЕС».

14:39

19 червня 2019 року ТПП України організувала та провела конференцію «Україна-Туреччина», в ході якої обговорювались нові горизонти економічного співробітництва між Україною та Туреччиною, економічний стан обох країн та потенційні можливості співпраці, сучасність та майбутнє економічних відносин, а також інвестиційні проекти і ефективність їх реалізації в Україні. Переклад між сторонами-учасниками під час заходу забезпечували професійні перекладачі бюро перекладів «РАМЗЕС».

14:38

18 червня 2019 року у приміщенні ТПП України по вулиці В. Житомирська 33 проведено українсько-пакистанську ділову зустріч між представниками ділових кіл України та Пакистану. В ході цього заходу послідовний переклад було забезпечено перекладачами бюро перекладів «РАМЗЕС».

12:18

22 февраля 2019 года в помещении ТПП Украины была проведена конференция «Украина-Турция», в ходе которой были освещены ближайшие перспективы и приоритетные направления украинско-турецкого делового сотрудничества. Во время мероприятия синхронный перевод на украинский и турецкий языки был обеспечен переводчиками Бюро переводов Рамзес.